ZAKUPY ON-LINE

Informacje i zasady dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym
są proste i uczciwe...

  AMT Dystrybucja - Formy płatności

 

FORMY PŁATNOŚCI

 

Dokonując zakupy w naszym sklepie amtpolska.pl możecie wybrać Państwo następujące formy płatności :

  • Płatność przy odbiorze (gotówka) - kwotę za zamówiony towar zobowiązany jest zapłacić Klient w momencie odbioru przesyłki od kuriera. W przypadku nie odebrania przesyłki pobraniowej Klient zobowiązany jest do pokrycia kosztu przesyłki zwrotnej oraz kosztu towarów, w razie zniszczenia wskutek nieodebrania przesyłki.
  • Przedpłata ( przelew bankowy ) – zamówienie zostaje przekazane do realizacji po zaksięgowaniu się środków na koncie bankowym.  W celu przyśpieszenia realizacji  istnieje możliwość przesłania potwierdzenie dokonania płatności za pomocą e-maila na adres biuro@amtpolska.pl  
  • Tpay ( transferuj.pl , płatność przelewem elektronicznym )

 

Przy odbiorze - po zrealizowaniu zamówienia prosimy o kontakt z obsługą sklepu w celu umówienia terminu odbioru zamówienia.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przedpłata (przelew bankowy)

Numer konta do wpłat: 97 2490 0005 0000 4530 3785 2004 ( Alior Bank S.A.)

Dane do przelewu:
AMT Dystrybucja M. Polewka Sp.J.
ul. Gen. Maczka 71B
43-300 Bielsko - Biała

 

Wybierając tę formę płatności, Klient po złożeniu zamówienia otrzymuje e-mail z numerem konta, na które może dokonać wpłaty ( na życzenie wystawiamy faktury proforma ). W tytule przelewu, należy podać numer zamówienia, co pozwoli na szybką identyfikację przelewu. Następnie po zaksięgowaniu wpływu środków zamówienie jest przekazywane do realizacji.