CLEAN & DRY two in one Próbka: 0,25L - laminaty, atramenty dla drukarni
PRÓBKI PRODUKTÓW

CLEAN & DRY
two in one

PRÓBKA - poj. 0,25L

 

 

Produkt wyróżniający się całkowitą innowacyjnością ze względu na zastosowanie, jest silnym środkiem zwilżającym o niskim poziomie zużycia. Jest to jedyny produkt dostępny na rynku łączący dwa w jednym. Jego unikalność polega na tym, że oczyszcza i odtłuszcza zanieczyszczoną powierzchnię pozostawiając powłokę antystatyczną (zapobiega przyciąganiu brudu i kurzu). Jednocześnie zmniejsza adhezję (czasowo obniża właściwości przylegania folii do podłoża) pozwalając na wielokrotną aplikacje tej samej folii oraz jej swobodne pozycjonowanie.

 

Stosując Clean & Dry eliminuje się konieczność wcześniejszego zastosowania środków czyszczących równocześnie uzyskując możliwość swobodnej aplikacji folii bez ryzyka jej uszkodzenia w sytuacji gdy konieczne jest jej przeklejanie.

 

Sposób aplikacji: zwilżyć szmatkę płynem Clean&Dry i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię do uzyskania oczekiwanej czystości. Pozostawić do wyschnięcia ok. 1-3 minut. Na tak przygotowanym i suchym podłożu można rozpocząć aplikację folii.

 

Uwaga 1:  W przypadku bardzo mocno zabrudzonych powierzchni, zwłaszcza starym klejem, środek może okazać się nie wystarczający. Wówczas polecamy zastosować CLEAN EXTRA.

 

Uwaga 2: Przy aplikacji folii na głębokie przetłoczenia należy zetrzeć powłokę antyadhezyjną płynem CLEAN BASIC.

 

Produkty Cena
*Najniższa cena od 30 dni
CLEAN & DRY two in one 0,25L 18.00 zł
18.00 zł