CLEAN & DRY two in one Opakowanie: 0,5L,1L, 5L Wydajność: ok. 200 m2 / litr. - laminaty, atramenty dla drukarni
ANTI – ADHESIVES

Nowoczesne preparaty przeznaczone do zastosowania do zastosowania przed nałożeniem folii samoprzylepnej

CLEAN & DRY two in one
Opakowanie: 0,5L,1L, 5L
Wydajność: ok. 200 m2 / litr.

CLEAN & DRY two in one
Opakowanie: 0,5L,1L, 5L

Wydajność: ok. 200 m2 / litr.

 

Produkt wyróżniający się całkowitą innowacyjnością ze względu na zastosowanie, jest silnym środkiem zwilżającym o niskim poziomie zużycia. Jest to jedyny produkt dostępny na rynku łączący dwa w jednym. Jego unikalność polega na tym, że oczyszcza i odtłuszcza zanieczyszczoną powierzchnię pozostawiając powłokę antystatyczną (zapobiega przyciąganiu brudu i kurzu). Jednocześnie zmniejsza adhezję (czasowo obniża właściwości przylegania folii do podłoża) pozwalając na wielokrotną aplikacje tej samej folii oraz jej swobodne pozycjonowanie.

 

Stosując Clean & Dry eliminuje się konieczność wcześniejszego zastosowania środków czyszczących równocześnie uzyskując możliwość swobodnej aplikacji folii bez ryzyka jej uszkodzenia w sytuacji gdy konieczne jest jej przeklejanie.

 

Sposób aplikacji: zwilżyć szmatkę płynem Clean&Dry i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię do uzyskania oczekiwanej czystości. Pozostawić do wyschnięcia ok. 1-3 minut. Na tak przygotowanym i suchym podłożu można rozpocząć aplikację folii.

 

Uwaga 1:  W przypadku bardzo mocno zabrudzonych powierzchni, zwłaszcza starym klejem, środek może okazać się nie wystarczający. Wówczas polecamy zastosować CLEAN EXTRA.

 

Uwaga 2: Przy aplikacji folii na głębokie przetłoczenia należy zetrzeć powłokę antyadhezyjną płynem CLEAN BASIC.

 

Produkty Cena
*Najniższa cena od 30 dni
CLEAN & DRY two in one 0,5L 38.00 zł
38.00 zł
CLEAN & DRY two in one 1L 73.00 zł
73.00 zł
CLEAN & DRY two in one 5L 330.00 zł
330.00 zł